Translate

Üniversite Fiziği Cilt 1 ve Cilt 2 + Çözümleri (İngilizce) Young And Freedman 13th Edition


Üniversite fiziği 13Th Edition Cilt 1 ve Cilt 2 full indir...

indir

Kitabın ÇözümleriSears ve Zemansky'nin Üniversite Fiziği Cilt

Hugh D. Young , Roger A. Freedman
PEARSON EDUCATION YAYINCILIK 
Öğrencilerin meslek hayatlarında karşılaşacakları güçlükleri yenmeleri ve başarılı olabilmeleri dört yıllık üniversite lisans eğitimi süresince "kendi kendine öğrenmeyi öğrenmeleri" ile mümkündür. Bu ilkenin öğrenciye kazandırılmasında, Fizik gibi temel derslerin anlayabilecekleri yalın bir bilimsel Türkçe ile anlatılması esastır. Bu anlayışla Türkçeye çevirdiğimiz bu kitabın ülkemizdeki üniversitelerde ciddi anlamda ihtiyaç duyulan Türkçe Fizik kaynak boşluğunun doldurulmasında önemli katkıda bulunacağına inanıyoruz.
Üniversite Fiziği ilk olarak Francis W. Sears ve Mark W. Zemansky tarafından 1949 yılında University Physics olarak basılmış ve günümüze kadar geçen 60 yıl içinde yenilenerek dünyanın dört bir yanında Fen ve Mühendislik eğitimi alan milyonlarca üniversite öğrencisinin hayatına yön vermiştir. 

Bu kitap, son yıllarda Hugh D. Young ve Roger A. Freedman tarafından yeniden kaleme alınan ve Sears ve Zemansky's University Physics olarak bilinen eserin 12. baskısının Türkçe'ye çevirisidir. 

Konu Başlıkları
Mekanik
Dalgalar, Akustik
Termodinamik
Elektromanyetik
Optik
Modern Fizik
0
İlgili Kategoriler
Paylaş: Google Plus
    Blogger Yorumları
    Facebook Yorumları

1 yorum :

  1. Young ve Freedman üniversite fiziği cilt 1 çözümlerinin türkçe pdf i elinizde varsa ekleyebilir misiniz?

    YanıtlaSil